۱۳۸۹ مرداد ۱۹, سه‌شنبه

دستمزد مرا خدای تبارک و تعالی به من داده است و اوست که مرا یاری می کند


هنرور: پیشتر نیز از این دوست بزرگوارمطلبی را با عنوان حقوق محکومین به مرگ در پای چوبه ی دار خوانده بودید و لابد در جریان قرار گرفته اید که سزای دل سوزی بیست و چهار ساعته و دوندگی های غالبا بدون دریافت حق الوکاله و شهامت های بی حمایت این جناح و آن گروه چه بوده؟ نامه ی ایشان به رئیس صدا و سیما را بخوانیم:          جناب آقای ضرقامی ریاست محترم صدا و سیمای جمهوری اسلامی
در روزهای گذشته همچون روال و رویه تخریب شخصیتی افراد در برنامه هشت و سی که از شبکه دوم سیما پخش می شود و وابستگی کامل به وزارت اطلاعات دارد بر آن شدید تا وجهه مرا نیز تخریب نمایید هر چند مردم ایران به خوبی می دانند که محتوای این برنامه تماما کذب و نوعی ارتقاء شخصیتی است برای کسانی که شما آنها را انتقاد منفی می کنید و می دانند که فعالیت هایم با پشتوانه بین المللی برای رضای خدا و خدمت جامعه بشریت بوده است. در چند برنامه با به کار بردن نام و عکسم گفته شد که خانواده ام بازداشت نبوده اند و این موضوع شانتاژ خبری است و رفتن من از ایران برای گرفتن دستمزد وکالتیم بوده است.
در پاسخ می گویم:
1-  بهتر است به جای دروغ پردازی مقداری به وجدان خود رجوع کنید و خود تحقیقی در خصوص وضعیت کاریم در ایران در سالهای گذشته نمایید و سپس بر آن باشید تا قضاوتی در خور باور کنید. روز دوم مردادماه مامورین امنیتی که بر اساس قانون نانوشته، می توانند دست بر هر عمل ناجوانمردانه ای بزنند همسرم و برادر ایشان را بدون مجوز قانونی به گروگان گرفتند و آنها را به بازداشتگاه امنیتی زندان اوین بردند بازداشتگاهی که بد نیست در این برنامه گزارشی از جنایاتی که در آنجا رخ می دهد تهیه کنید تا مردم بدانند مامورین امنیتی و وزارت اطلاعات و به تبع آن بازپرسان و دادیاران ماذون از طرف دستگاه قضایی به نام امنیت و اسلام، چه بر سر نوجوان و جوانان و زن و مرد این مرز و بوم می آورند. بد نیست گزارشی از نحوه بازجوییها و شکنجه هایی که در این بازداشتگاه به انجام می رسد تهیه کنید آنوقت اگر وجدان داشته باشید خواهید دید که این بازداشتگاه، همچون زندان گوانتانمو بوده و بازجویان و کسانی که دستی در این بازداشتگاه دارند همچون مامورین شکنجه بازداشتگاه گوانتانمو هستند. بد نیست گزارشی از ورود و خروج زندانیان و بهداشت و سلامت آنها، تهیه کنید و از همه مهمتر بد نیست خود یک ماهی به جای یکی از بازداشت شدگان این بازداشتگاه مخوف باشید تا درک کنید که آنها در مدت بازداشت چه می کشند و چه بلایی بر سر آنها آورده می شود. بد نیست گزارشی در مورد رسیدگی های غیر قانونی و صوری و تشریفاتی تهیه کنید اقرارهایی که با شکنجه سفید اخذ می شود و در نهایت دستگاه قضایی بر جنایاتی که رخ می دهد مهر تایید زده و متهم بی چاره ای  را که تن و بدنش اسیر وزارت اطلاعات شده است محکوم به حبس های طولانی مدت و اعدام می کنند و در نهایت با افتخار شکوفه های ایرانی را بر دار آویزان نموده و لذت لرزش های هنگام مرگ را جانیان اجرای حکم می برند همچون قاتلین زنجیره ای که کشتن و آزار و اذیت دیگران برایشان لذت بخش است.
2-  گروگانگیری همسرم و بازداشت غیر قانونی وی به مدت چهارده روز برخلاف واقع نیست و می توانید به شعبه دوم بازپرسی زندان اوین مراجعه کنید تا باور داشته باشید که آنان به گروگان گرفته شده بودند. اما گفته اید برای گرفتن دستمزدم به خارج از کشور پناه برده ام. بدانید که دستمزد مرا خدای تبارک و تعالی به من داده است و اوست که مرا یاری می کند. دستمزد من خاری و ذلتی است که برای دستگاه قضایی و امنیتی در دوهفته گذشته حادث شد و هیچ دستمزد دیگری نخواهم خواست. اما این را هم بدانید که دستگاه قضایی در صدد است که اموال مرا به غارت برد. این دستگاه که فساد عمده خصیصه اش است امروز ماموران امنیتی، به دفتر کارم که عده ای جوان وکیل مشغول در آن بودند را پلمپ کرد و بسیاری از اموال موجود در دفتر کارم را به غارت برد. ای کاش گزارشی از غارت را به تصویر می کشیدید. به خدا قسم در طول فعالیت کاریم نه از موکلینم که موضوعات پرونده آنها ظلمی بود که دستگاه قضایی بر آنها روا داشته است ریالی گرفته ام و نه از نهاد و سازمان خاصی طلب مالی کرده و خواهم کرد و این را هم بدانید که خوشبختانه وابسته به هیچ گروه و حزبی – نه در داخل ایران و نه در خارج ایران نیستم و به تنهایی بار مسئولیتی که دارم به دوش می کشم - اما این را همه می دانند که شما از چه کسی دستمزد می گیرید و برای چه قشرو گروهی فعالیت می کنید و سر تعظیم فرو می آورید.  همه می دانند که برای کسب منافع نامشروع خود حاضرید هر نوع دروغ و ریا و تزویری را در صدا و سیمایی که متعلق به مردم و برای ایرانیان است به تصویر بکشید. قسمتی از صدا و سیما را به وزارت اطلاعات فروخته اید تا آنها با پخش تصاویری از اقدامات غیرقانونی خود و به اصلاح مستند سازی کذب، به دنبال توجیه اعمال خود باشند. اعمالی که اگر مستند نمایید مردم ایران آرام نخواهند گرفت.
آقای ضرقامی مقداری به خود آیید. خدای خود را در نظر گیرید اگر اعتقاد به باری تعالی دارید – که بعید می دانم داشته باشید – به اطرافتان نظری افکنید و وجدان خود را بیدار کنید و تن به خواسته های غیر انسانی منفعت طلبان ندهید. خواسته هایی که برای اثبات موجودیت عده و گروهی خاص برای کسب قدرت نامشروع بوجود آمده است.محمد مصطفایی وکیل رانده شده از ایران عزیز

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر