۱۳۸۹ خرداد ۶, پنجشنبه

اطلاعيه مهم دفتر حضرت آيت الله العظمی روحانی درباره شايعات اخير


اطلاعيه مهم دفتر حضرت آيت الله العظمی روحانی درباره شايعات اخير


بسم الله الرحمن الرحیم


دفتر حضرت آیت الله العظمی روحانی به اطلاع عموم مردم و مقلدان معظم له می رساند که اخیرا عده ای معاند و منافق سعی نموده اند با دروغ پراکنی و انتساب سخنان و فتاوایی دروغ به معظم له، افکار عمومی را دچار تشویش و نگرانی نمایند که لازم است باهوشیاری با این قبیل موارد برخورد شود .


1.از جمله مواردی که به طرز گسترده ای در فضای مجازی پخش و باعث تعجب همگان شده بود نسبت دروغ صدور فتوایی توسط معظم له درباره تراشیدن موی زنان بود که معظم له با دستخط مبارک خود این مطلب را تکذیب فرموده و نظر خود را بیان داشته اند که در سایت دفتر نیز انعکاس یافته است .


در ضمن به اطلاع می رسانیم تنها هر استفتا و مطلبی که در سایت های رسمی دفتر آیت الله العظمی روحانی آمده یا با دستخط ایشان می باشد ،مورد تایید بوده و دقت شود که هر مطلبی که با جعل عنوان سایت و بدون لینک واقعی به سایت های دفتر می باشد غیر قابل اعتماد و کذب می باشد .
سیدنا الاستاذ -  منبع عکس: صدای شیعه


لازم به تذکر است معظم له همیشه و با وجود کثرت سوالات دریافتی و حتی در دوران کسالتی که در سال 1387 برایشان پیش آمد مقید بوده و هستند که با دستخط خود به سوالات همه عزیزان پاسخ دهند و دفتر نیز بدون دخل وتصرف عین تصویر دستخط ایشان را برای سوال کنندگان ارسال می دارد .

ای معاند اقدام به پخش شایعاتی مبنی بر بیماری سخت معظم له نموده اند که لازم است به اطلاع رسانده شود که با عنایات الهی و توجهات حضرت ولی عصر (عج) این خبر کذب محض بوده ودرس خارج فقه حضرت آیت الله العظمی روحانی از شنبه تا چهارشنبه برقرار و در پایان درس نیز به اشکالات طلاب و فضلا پاسخ می دهند . همچنین ایشان هر روز صبح و عصر اقشار مختلف مردم را به حضور می پذیرند و نسبت به رفع مشکلات آنها توجه ویژه ای دارند .

3. هرگونه موضع گیری معظم له نسبت به جریانات و اشخاص مختلف ، تنها در صورتی که توسط واحد اطلاع رسانی دفتر و به طور رسمی پخش گردد قابل استناد بوده و مورد تایید می باشد و لازم است به مواردی که به غیر از این طریق منعکس می گردد کمترین اعتنایی نشود.

دفتر حضرت آیت الله العظمی روحانی (دام ظله العالی)


info@rohani.ir


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر